22 listopada, 2024
Korner 365 » Betis slavio na gostovanju kod Osasune: Budimir odigrao cijeli susret!

Betis slavio na gostovanju kod Osasune: Budimir odigrao cijeli susret!

Nogometaši Betisa slavili su sa 2-1 (1-0) na gostovanju kod Osasune u Pamploni, u drugom subotnjem dvoboju 10. kola španjolskog prvenstva.

Gosti su poveli već u 7. minuti golom Vitora Roquea. U 59. minuti je izjednačio Lucas Torro, ali je pobjedu momčadi iz Seville osigurao Chimy Avila golom u 73. minuti.

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Budimir odigrao je cijelu utakmicu za Osasunu te se našao u nekoliko situacija u kaznenom prostoru za šut glavom, ali mu je nedostajalo preciznosti.

Betis i Osasuna su sada bodovno izjednačeni. Obje momčadi imaju po 15 bodova, a Betis je sa 11. skočio na šesto mjesto potisnuvši Osasunu na sedmu poziciju.