8 rujna, 2024
Korner 365 » Bez pogodaka u susretu Igmana i Željezničara

Bez pogodaka u susretu Igmana i Željezničara

Susret 31. kola Wwin lige BiH između Igmana i Željezničara završen je rezultatom 0:0 na Gradskom stadionu u Konjicu.

U 23. minuti Stefan Denković je sjajno pogodio iz slobodnog udarca mrežu gostiju, ali pogodak je poništen zbog zaleđa.

Boljević je silovito pucao iskosa i pogodio vratnicu u 34. minuti susreta.

Do kraja poluvremena domaći su još jednom mogli do gola, ovaj put preko Galića koji je zamalo pogodio vlasitu mrežu u pokušaju da loptu izbije u korner.

U drugom dijelu obje ekipe imale su po nekoliko pokušaja, ali te lopte nisu predstavljale veći problem za golmane. Na kraju su ekipe podijelile bodove, Željezničaru je ovo bio prvi remi nekan tri vezane pobjede, dok je Igman osvojio važan bod u borbi za ostanak. Konjičani sada imaju šest bodova prednosti nad pretposljednjom Tuzlom City koju sutra očekuje susret s vodećim Borcem.