20 rujna, 2024
Korner 365 » Bochum iznenadio Bayern, bavarskom div sve dalje od naslova prvaka

Bochum iznenadio Bayern, bavarskom div sve dalje od naslova prvaka

U susretu 22. kola Bochum je rezultatom 3:2 pobijedio Bayern, a izabranici Thomasa Tuchela sada zaostaju velikih osam bodova za Leverkusenom i ponestaje im vremena da nadoknade ogromnu razliku, s obzirom, na to da je u igri ostalo još samo 36 bodova.

Počelo je dobro za minhensku momčad, jer je Musiala na asistenciju Goretzke pogodio za vodstvo no već do poluvremena Bochum je preokrenuo rezultat golovima Asana i Schlotterbecka. Počela je velika borba gostiju da izjednače u drugom poluvremenu, ali u 78. minuti ih je presjekao drugi žuti, odnosno novi crveni karton nesretnog Dayota Upamecana, koji je skrivio penal.

Sa bijele tačke je pogodio Stoger i tada je postalo jasno da je sve gotovo i da će Bochum osvojiti puni plijen. Kane je do kraja pogodio za Bayern, ali njegov gol bio je slaba utjeha minhenskom timu.