5 listopada, 2024
Korner 365 » Borac upisao prvi bod u Konferencijskoj ligi

Borac upisao prvi bod u Konferencijskoj ligi

Nogometaši Borca su u 1. kolu Konferencijske lige večeras na Gradskom stadionu u Banjoj Luci odigrali neriješeno 1:1 s grčkim Panathinaikosom

Prvak BiH uspio je osvojiti bod protiv favoriziranog protivnika na početku ligaškog dijela Konferencijske lige.

Grčka momčad povela je u 11. minuti golom Bakasetasa koji je iskoristio ubačaj Mladenovića i u padu zahvatio loptu te zatresao mrežu.

Borac je došao do izjednačenja u 50. minuti. Herera je ubacio s lijeve strane, a Despotović glavom loptu poslao u gol za veliku radost domaćih navijača.

U nastavku susreta prvak BiH je mogao do preokreta, ali je udarac Herere iz rašlji izvadio vratar Dragowski.

I gosti su mogli do drugog gola preko Šporara koji je s desetak metara pucao nedaleko od gola.

Do kraja susreta nije bilo promjena te je Borac uspio osvojiti vrijedan bod.

U drugom kolu Borac 24. oktobra igra na Cipru protiv APOEL-a.