Korner 365 » Brotnjo velikim preokretom slavilo na gostovanju u Neumu

Brotnjo velikim preokretom slavilo na gostovanju u Neumu

Nogometaši Brotnja pobijedili su na gostovanju Neum rezultatom 1:2 u dvoboju 19. kola Druge lige Federacije-Jug koji odigran na Meterizu.

Nakon pogreške u gostujućoj obrani Jure Lovrić u 45. minuti susreta.

Domaći igrač Emanuel Mustapić zaradio je crveni karton u 75. minuti, a kod gostiju je u istoj minuti isključen Petar Milićević.

Gosti su do izjednačenja došli u 85. minuti susreta kada je Ivan Prskalo realizirao kazneni udarac.

Brotnjo je sve karte bacilo u napad i krenulo po potpuni preokret. U petoj minuti sudačke nadoknade Luka Ćorić je ubacio s desne strane iz kornera, Franjo Vrljić je pucao, ali vratar Butigan sjajno brani njegov udarac. Međutim, lopta se odbija do kapetana Prskala koji donosi pobjedu gostima.