16 rujna, 2024
Korner 365 » Ćorić: Lopta nekad neće nagraditi, ali svaka čast momcima, idemo dalje

Ćorić: Lopta nekad neće nagraditi, ali svaka čast momcima, idemo dalje

1 min read

U prvom susretu 25. kola Wwin lige BiH nogometaši Posušja dočekali su Tuzla City na Mokrom Docu i odigrali 1:1 u jako zanimljivoj utakmici.

Trener domaće momčadi Denis Ćorić nakon susreta je kazao da su njegovi igrači pokazali karakter.

“Prije svega, čestitke momcima, i jednoj i drugoj momčadi na današnjoj utakmici. Teško vrijeme. Prvo poluvrijeme trebamo što prije zaboraviti, naše najlošije poluvrijeme. Ali Bože moj, desi to tako. Drugo poluvrijeme – možda naše najbolje poluvrijeme. Imali smo dvije vratnice, još tri-četiri stopostotne prilike. Nažalost, nismo zabili taj drugi gol, ali iskoristit ću priliku… Nekakve priče dolaze, mi živimo u Bosni i Hercegovini, da ćemo mi Tuzli City, i tako dalje… Danas su momci pokazali karakter i svaka im čast. Klubu, svima. Mi ćemo do kraja igrati ovako kako smo igrali drugo poluvrijeme. Bože moj, lopta nekad neće nagraditi, ali svaka čast momcima, idemo dalje”, istaknuo je trener Posušja.