Korner 365 » Crna serija Dinama u Grčkoj se nastavlja, Modri doživjeli debakl u Solunu

Crna serija Dinama u Grčkoj se nastavlja, Modri doživjeli debakl u Solunu

Nogometaši Dinama poraženi su 5:1 na gostovanju u Solunu kod PAOK-a u drugom susretu osmine finala Konferencijske lige.

U 27. minuti za vodstvo domaće momčadi zabio je Abdul Baba Rahman.

Igrala se 34. minuta kada je Konstantinos Koulierakis pucao s ruba kaznenog prostora, a lopta se od Petra Sučića odbija u mrežu.

U 42. minuti Brandon Thomas glavom pogađa za 3:0 vodstvo grčke momčadi.

Dinamo se uspio vratiti u susret sjajnim pogotkom Arbera Hoxhe u 49. minuti susreta.

Zbunjenost u obrani Dinama nakon ubačaja iz kuta koristi Konstantinos Koulierakis i prsima sreće loptu za 4:1 vodstvo domaće momčadi.

U 89. minuti za konačnih 5:1 i potpuni potop Modrih zabio je Andrija Živković iz jedanaesterca kojeg je skrivio Josip Mišić.

Dinamova crna serija u Grčkoj se nastavila i nakon ovog sraza s PAOK-om.