18 listopada, 2024
Korner 365 » [FOTO] Borac pao nakon velike borbe u Solunu: PAOK u završnici stigao do pobjede

Nogometaši banjalučkog Borca poraženi su 3:2 na gostovanju kod PAOK-a u susretu 2. pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka.

U 3. minuti prvi opasan napad domaćina preko Ekonga, ali banjalučki vratar Šiškovski bio je siguran u svom šesnaestercu i pokupio je loptu.

Minutu kasnije Prijeti i Borac, Grahovac je pokušao izravno iz slobodnog udarca, blokira obrana momčadi iz Soluna. Lijepa akcija PAOK-a u 11. minuti, na kraju Koulireakis nije dobro reagirao u završnici.

Vekika prilika za Banjalučane u 15. minuti. Lukić je nakon jednog ubačaja pucao glavom, lopta odlazi malo preko gola PAOK-a.

U 17. minuti susreta Koulierakis pogađa za vodstvo domaće momčadi.

U 22. minuti jedanaesterac za goste iz Banja Luke, a Herera je siguran s bijele točke za izjednačenje.

Schwab je u 26. minuti pokušao za domaće, blokiran je njegov udarac.

Igrala se 32. minuta kada je došla nova prijetnja Banjalučana. Vuković je pokušao prevariti obranu PAOK-a, ali grčka momčad u posljednji trenutak otklanja opasnost ispred svog gola.

U većem dijelu prvog poluvremena Borac je bio ravnopravan protivnik na terenu, iako je PAOK označen kao veliki favorit u ovom dvoboju. Međutim, grčki predstavnik je kroz prekide kaznio nepažnju gostujuće obrane i uspio doći do vodstva u 39. minuti kada je svoj drugi pogodak na susretu postigao branič Koulierakis.

U 44. minuti Ozdoev propušta veliku priliku za PAOK ostaje 2:1 za domaće.

Borac stiže do izjednačenja u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremenu, a Kulašin je strijelac.

U 51. minuti nakon ubačaja sa strane, loše je reagirao vratar Borca, a Troost-Ekong je pogodio za 3:2.