Korner 365 » (FOTO) Borac svladao Tuzla City u tijesnom dvobju i povećao prednost na ljestvici

Nogometaši Borca pobijedili su Tuzla City rezultatom 2:1 u susretu 19. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Gradskom stadionu u Banja Luci.

U 24. minuti Jovo Lukić je poslije jednog prekida, pogodio glavom protivničku mrežu i donio vodstvo Borcu.

Vuković se probio po lijevoj strani, prebacio je na drugu vratnica gdje je bio Zoran Kvržić, koji je vratio u sredinu do Jove Lukića, a ovom nije bilo teško da sa samo nekoliko metara zatrese mrežu gostiju u 54. minuti susreta.

Grahovac je presjekao jedan napad gostiju i pokušao vratiti loptu vrataru Miloševiću. No, sve je dobro pratio Mehanović koji je presjekao pas i potom zaobišao Miloševića te pogodio za smanjenje rezultata u 83. minuti utakmice.