19 rujna, 2024
Korner 365 » (FOTO) Posušje nadigralo Laktaše i izborilo četvrtfinale Kupa BiH

(FOTO) Posušje nadigralo Laktaše i izborilo četvrtfinale Kupa BiH

Nogometaši Posušja upisali su pobjedu 2:0 protiv Laktaša i izborili plasman u četvrtfinale Kupa BiH.

U 2. minuti Dario Pavković je pogodio za vodstvo Posušja u ovom susretu, a Karlo Kamenar bio je asistent za ovaj pogodak.

Već u 12. minuti Posušje je imalo vodstvo od 2:0 u susretu osmine finala. Karlo Kamenar je ubacio iz slobodnog udarca s desne strane, a najviši u skoku bio je Pavković koji svojim drugim pogotkom rješava pitanje pobjednika u ovom dvoboju.

U 30. minuti susreta sjajno je Erick pucao sa 25 metara, no greda je saveznik gostiju.

Kamenar je silovito pucao sa 20-ak metara, ali lopta ide preko gola Laktaša.

Rozić se lijepo oslobodio čuvara i pucao s ruba šesnaesterca, ali lopta odlazi malo iznad gola gostiju. Pet minuta nakon toga Mandić je izašao sam pred vratara gostiju, ali Knežević odlično brani.

U 78. minuti Brković je lijepo pucao sa 17 metara, no brani Knežević je opet na visini zadatka.

Pred sam kraj u sudačkoj nadoknadi Bosančić je iz slobodnog udarca pogodio gredu i to je bila najbolja prilika za Laktaše u ovom susretu.