21 rujna, 2024
Korner 365 » FOTO: Posušje rutinski svladalo Radnik u povratničkoj utakmici na Mokrom Docu

Nogometaši Posušja ostvarili su uvjerljivu pobjedu rezultatom 3:1 protiv Radnika u susretu 7. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Mokrom Docu.

Posušje se tako vratilo nakon kraće stanke na Mokri Dolac koji sada ima moderan hibridni travnjak.

Domaći su odigrali još jednu dominantnu utakmicu i zasluženo došli do nova tri boda kojima su izbili na drugo mjesto prvenstvene ljestvice s 14 bodova, dok je Radnik sedmi i ima sedam bodova.

Igrala se 20. minuta kada je Dario Pavković pogodio mrežu gostiju za vodstvo Posušja, da bi nakon toga i Radnik zaigrao malo otvorenije i pokušao doći do prilika i izjednačenja. No, gostima to do poluvremena nije polazilo za rukom.

Već u 52. minuti, Posušje je udvostručilo svoju vodstvo, pogotkom mladog Leonarda Petrovića, čime je domaća momčad bila u znatno povoljnijem položaju i bilo je jasno da je na pragu nove pobjede. Gosti su krenuli na sve ili ništa nakon pogotka Petrovića, ali sve što su napravili bila je velika prilika za Pantelića u 70. minuti, koju ovaj napadač nije uspio pogoditi.

Kazna je stigla desetak minuta kasnije, kada Kobiljar postiže treći gol za domaće nakon sjajnog napada i rješava sve nedoumice. Radnik je u 89. minuti ipak stigao do utješnog gola, a postigao ga je sa bijele točke Đorđe Pantelić za konačnih 3:1.