Korner 365 » FOTO: Posušje upisalo prvi prvenstveni poraz u 2024.

Nogometaši Posušja upisali su poraz 1:0 na gostovanju kod banjalučkog Borca u susretu 28. kola Wwin lige BiH.

U 28. minuti susreta nakon ubačaja Jakova Blagaića iz prekida s lijeve strane, najbolje se u kaznenom prostoru gostiju snašao Alen Jurilj koji je matirao vratara Galića za vodstvo Borca.

Posušje na petom mjestu

Nakon ove pobjede prvoplasirani Borac ima 66 bodova, dok je Posušje nakon prvog prvenstvenog poraza u 2024. godini na petom mjestu ljestvice s 41 bodom.

U sljedećem kolu Borac ide u goste Širokom Brijegu na čitlučkim Barama, dok će Posušje na Mokrom Docu dočekati Zrinjski.

Bašić najmlađi debitant u povijesti!

Vrijedi spomenuti kako je u ovom susretu za svoje prve minute u seniorskoj momčadi Posušja upisao mladi Darko Bašić koji je tako postao najmlađi debitant u povijesti kluba u Wwin ligi BiH.