16 rujna, 2024
Korner 365 » (FOTO) Široki nosi prednost na uzvrat, sjajna utakmica na teškom terenu u Čitluku

1 min read

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Velež 2:1 prvom susretu četvrtfinala Kupa BiH koji je odigran po teškom terenu na čitlučkim Barama i stekli prednost za uzvrat u Mostaru.

U 2. minuti susreta Matić griješi, Suljić mu krade loptu, ali nije ju uspio zadržati.

Nekoliko minuta kasnije Suljić pokušava s ruba šesnaesterca, ali vratar Bender brani njegov udarac.

U 14. minuti Mlinarić puca s nekih 25 metara, ali lopta odlazi malo preko gola Širokog Brijega.

Pogodak za vodstvo Širokog postigao je Daniel Lukić u 25. minuti susreta. Primio je dugu loptu i silovito zakucao u bliži kut gostujućeg gola za radost domaćih navijača.

Tri minute kasnije Ćavar je bio u sjajnoj poziciji, pucao je neometan s nekih 15 metara, ali nije precizan.

Za izjednačenje je u 67. minuti zabio Ante Hrkać iz jedanaesterca.

U 75. minuti Marko Capan je sjajno s 25 metara zabio u rašlje gostujućeg gola. Asistenciju je upisao kapetan Marijan Ćavar.