19 rujna, 2024
Korner 365 » FOTO: Široki uvjerljivo slavio protiv Igmana i dograbio važne bodove

Nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Igman iz Konjica rezultatom 4:1 na čitlučkim Barama u susretu 27. kola Wwin lige BiH.

U 5. minuti prva prilika za domaće, Kuprešak je ubacio za Chinedua, ali ovaj nije uspio primiti loptu.

Dvije minute kasnije Mišić je sjajno pucao, lopta pogađa gredu, a na odbijanac natrčava Kuprešak i pogađa za 1:0.

Prva prilika za goste u 11. minuti, pokušao je Denković sa 14 metara, lagan plijen za Tomića.

Kuprešak je dobro uposlio Chinedua koji nije uspio pucati pored dobro postavljenog Dupovca u 27. minuti susreta.

U 42. minuti Velizar Janketić je primio loptu u šesnaestercu domaćih i lijepo pogodio za izjednačenje.

Mišić je lijepo uposlio Chinedua koji pogađa za 2:1 vodstvo Širokog u 57. minuti susreta.

Chinedu je srušen u šesnaestercu gostiju u 61. minuti i Bandić je pokazao na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Petar Mišić koji je danas bio prvo ime susreta.

U 66. minuti Benić je ušao u šesnaesterac gostiju, a jedan od obrambenih igrača je napravio prekršaj i to je bio kazneni udarac. Sigurno je to realizirao Marijan Ćavar za 4:1 vodstvo Širokog.

Nakon ove pobjede Široki je sedmi s 35 bodova, dok je Igman deseti na ljestvici s 27 bodova.

U sljedećem kolu Široki Brijeg gostuje kod Željezničara, dok će Igman dočekati GOŠK.

NK ŠIROKI BRIJEG: T.A.Tomić, Pranjić, Mašić, Buljan, Mužek, Kpan, Prusina, Ćavar(c), Kuprešak, Mišić, Chinedu.

Na klupi su: Bender, Barišić,Bagarić, M. Matić, Lukić, Mamić, L. Matić, Taraba, Benić, T. Tomić

FK IGMAN KONJIC: Ćeman, Mešinović, A. Hebibović, Oremuš, Čubrilo, Đorić, Dupovac, Denković, Bajrić, Janketić, Ramić

Na klupi su: Hamzić, Bešagić, Ahmetović, Brekalo, K. Hebibović, Beća, Džumhur, Mešić, Buturović, Pirić