Korner 365 » (FOTO) Široki uvjerljivo slavio u Konjicu: Trojica igrača postigla prvijenac!

(FOTO) Široki uvjerljivo slavio u Konjicu: Trojica igrača postigla prvijenac!

U susretu 4. kola Wwin lige BiH nogometaši Širokog Brijega ostvarili su pobjedu rezultatom 3:0 na gostovanju kod Igaman u Konjicu.

Pogodak za vodstvo Širokog postigao je mladi Filip Taraba kojemu je ovo bio prvijenac. Kožulj je izveo slobodan udarac i ubacio loptu, a nakon odbijanca lopta je došla do Tarabe koji silovito pogađa s 30 metara u 41. minuti susreta.

Nakon nekoliko opasnih napada gosti su udvostručili prednost u 51. minuti kada je Ćorić ubacio, a Domagoj Jelavić postigao prvi pogodak u dresu Širokog. Pogodak je priznat nakon VAR provjere.

Za konačnih 0:3 vodstvo Širokog zabio je Stipe Vučur u 66. minuti nakon ubačaja Zvonimira Kožulja.

U sljedećem kolu Igman koji je i dalje bez boda ide u goste Veležu, dok će Široki na Pecari dočekati Slobodu koja je također bez bodova.