5 listopada, 2024
Korner 365 » FOTO/VIDEO: Dinamo ispustio pobjedu protiv Monaca na Maksimiru, sudac oštetio Modre

Susret 2. kola Lige prvaka između Dinama i Monaca završen je 2:2 pred 12.426 gledatelja na Maksimiru.

Modri su odigrali sjajnu utakmicu na kišom natopljenom maksimirskom travnjaku i isprali gorak okus nakon debakla u Münchenu, ali ipak na kraju Dinamo se nije radovao.

U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Baturina je pronašao Petra Sučića koji u stilu Stanka Bubala vara braniča Monaca i krasnim lobom pogađa za vodstvo Dinama.

Martin Baturina je dugo vagao obranu gostiju i sjajno pogodio s ruba šesnaesterca za 2:0 vodstvo Dinama u 66. minuti susreta.

Gosti su smanjili zaostatak u 74. minuti nakon velike greške Nevistića, kada je pogodio Mohammed Salisu.

Kačavenda je proigrao Petkovića, koji pada u duelu sa stoperom Monaca i traži kazneni udarac, ali sudac pokazuje da je prekršaj u napadu. Požutjeli su nakon toga Bjelica i Kačavenda zbog primjedbi sucu u 80. minuti.

U 89. minuti nakon neopreznog starta Bernauera dosuđen je kazneni udarac za goste, a siguran realizator bio je Denis Zakaria.

Sljedeći izazov za Dinamo u Ligi prvaka je utakmica protiv Salzburga u gostima.