Korner 365 » FOTO: Vukoja doveo Zvijezdu u vodstvo, a Sarajevo preokretom stiglo do bodova

Nogometaši Sarajeva pobijedili su Zvijezdu 09 rezultatom 2:1 u susretu 31. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Koševu.

U 15. minuti dobra akcija gostiju, Karaklajić je pucao, Iliev obranio, a onda je Bože Vukoja pogodio za 0:1 vodstvo Zvijezde na Koševu.

Sarajevo je do izjednačenja došlo u 57. minuti susreta kada je Hasić ubacio, a Hamza Čataković je dobro pratio i pogodio za izjednačenje.

Za preokret domaće momčadi pogodak je s ruba šesnaesterca postigao Čataković u 63. minuti susreta.

U sljedećem kolu Sarajevo dočekuje Posušje, dok će Zvijezda dočekati Željezničar.