Korner 365 » FOTO: Zrinjski prekinuo pozitivan niz Posušja

Zrinjski svladao Posušje

Nogometaši Zrinjskog svladali su Posušje rezultatom 1:0 u posljednjem susretu 5. kola Wwin lige BiH koji je odigran na stadionu Pod Bijelim Brijegom u Mostaru.

U 51. minuti Rozić je srušio Malekinušića i dosuđen je jedanaesterac za Zrinjski, a siguran realizator za 1:0 bio je Tomislav Kiš.

U 56. minuti, veliki problem je sebi napravilo Posušje. Vinko Rozić, jedini igrač zaštićenog godišta u redovima gostiju, napustio je teren.

Zamijenio ga je puno iskusniji Dario Pavković, pa je Posušje sve do 59. minute, kada je Leonardo Petrović ušao u igru, Posušje igralo utakmicu bez U-21 igrača.

Nakon ove pobjede Zrinjski ima šest bodova i tri utakmice manje, dok je Posušje ovim porazom prekinulo pozitivan niz i sada je na trećem mjestu s deset osvojenih bodova.

Nakon reprezentativne stanke slijedi 6. kolo Wwin lige BiH u kojem će Zrinjski dočekati Borac, a Posušje će gostovati kod Sarajeva.