Korner 365 » FOTO: Zrinjski slavio protiv Boteva i izborio play-off Konferencijske lige

Nogometaši Zrinjskog ostvarili su pobjedu 2:0 protiv bugarskog Botev Plovdiva u uzvratnom susretu 3. pretkola kvalifikacija za Konferencijsku ligu.

U 22. minuti Frano Mlinar je promašio jedanaesterac za Zrinjski, da bi domaći u 39. minuti stigli do prednosti pogotkom Nardina Mulahusejnovića.

U 41. minuti susreta gosti su ostali s igračem manje kada je branič Antonie Conte zaradio izravni crveni karton.

Za konačnih 2:0 i potvrdu prolaza za Zrinjski zabio je Tomislav Kiš, dok je asistenciju upisao Mario Ćuže.

Zrinjski je tako s ukupnih 3:2 prošao dalje u play-off Konferencijske lige. Podsjetimo, prvi susret završen rezultatom 2:1 u korist Boteva.