Korner 365 » Girona razbila Sevillu i nastavila borbu za naslov

Girona razbila Sevillu i nastavila borbu za naslov

Nogometaši Girone na svom terenu su pobijedili Sevillu rezultatom 5:1 u susretu 21. kola španjolske La Lige.

Počelo je sjajno za goste. Sevilla je povela već u 10. minuti golom Isaaca Romera, no samo devet minuta kasnije već je bilo 3-1 za Gironu, a sva tri gola zabio je ukrajinski napadač Artem Dovbik. S ovim “hat-trickom” Dovbik je stigao do brojke od 14 golova i dijeli vodeću poziciju na ljestvici strijelaca s veznjakom Real Madrida Judeom Bellinghamom.

Domaćinu je svega deset minuta trebalo kako bi i u drugom poluvremenu zatresli gostujuću mrežu. Ovoga puta gol je zabio Viktor Cigankov, a konačnih 5-1 postavio je Christian Stuani u 89. minuti.