18 listopada, 2024
Korner 365 » GOŠK poražen od Sloge

GOŠK poražen od Sloge

1 min read

NK GOŠK Gabela poražen je rezultatom 2:4 u susretu 20. kola Wwin lige BiH od momčadi Sloge Meridian.

Sloga je u 9. minuti iskoristila katastrofalnu pogrešku domaćina koju je završio sjajni golgeter Dejan Vidić.

Vidić je nastavio u svom ritmu te je u 40. minuti postigao novi pogodak na asistenciju Luke Božičkovića. Ipak, to nije bio kraj dešavanja u prvom poluvremenu. Domaćinima je vratio nadu Batarelo koji je iskoristio lošu reakciju Elvira Trake i sjajno pogodio.

Nekoliko minuta kasnije je Slogu u kontrolu meča vratio Josip Kvesić koji je dobio loptu na lijevoj strani, lijepo se oslobodio čuvara i odlično pogodio.

U drugom poluvremenu nije bilo tako uzbudljivo sve do 84. minute kada je napadač domaćih Filip Mihaljević prepolovio vodstvo gostiju na asistenciju Dine Skorupa. Pet minuta kasnije je Vidić kompletirao hat-trick i riješio sve rezultatske nedoumice.