27 listopada, 2024
Korner 365 » Grude preokretom do pobjede nad Kruševom

Grude preokretom do pobjede nad Kruševom

Nogometaši Gruda upisali su pobjedu rezultatom 3:2 protiv momčadi Kruševa u susretu 11. kola Druge lige Federacije BiH – Jug koji je odigran na Elić Luki.

Gosti su poveli u 44. minuti pogotkom Josipa Planinića, a 0:1 je bio i rezultat prvog poluvremena.

Domaći su u drugom dijelu preokrenuli rezultat stigli do važnih bodova.

U 51. minuti susreta Luka Mikulić je uposlio Ivana Tolića koji zabija za izjednačenje.

Pet minuta kasnije strijelac za preokret Gruda bio je Marko Bašić na asistenciju Tonija Tomasa.

Marko Bašić je nakon pogotka ubilježio i asistenciju u 68. minuti kada je za 3:1 zabio Stjepan Mikulić.

Gosti su uspjeli ublažiti poraz kada je iz jedanaesterca u 72. minuti pogodio iskusni Marin Vranjić.

U sljedećem kolu Grude idu u goste Fortuni iz Mostara, dok će Kruševo na domaćem terenu odmjeriti snage s momčadi Sloge.