8 rujna, 2024
Korner 365 » Hajduk razbio Varaždin i prošao u polufinale Kupa

Hajduk razbio Varaždin i prošao u polufinale Kupa

1 min read

Nogometaši Hajduka pobjedom 5:0 protiv Varaždina na Poljudu osigurali su prolaz u polufinale hrvatskog Kupa i tako nastavili borbu za treći uzastopni trofej u ovom natjecanju.

U 42. minuti Brekalo je ubacio, stigla je lopta do Krovinovića, koji vraća natrag u gužvu te nakon glavometa Livaja pronalazi Ismaëla Dialla, koji iz blizine trese mrežu glavom.

Vodstvo Hajduka udvostručio je Filip Krovinović iz slobodnog udarca u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

U 65. minuti mađarski veznjak László Kleinheisler zabio je za 3:0 vodstvo splitske momčadi.

Četiri minute kasnije Benrahou je ubacio iz slobodnog udarca s desne strane, a Josip Elez najviše skočio i pogodio u desni kut vratara Zelenike.

Za konačnih 5:0 zabio je Marko Livaja iz kaznenog udarca.

Podsjetimo, momčad Hajduka je u prošlosezonskom finalu s 2:0 bio bolji od Šibenika na Rujevici, dok je pretprošle godine u finalu rezultatom 3:1 svladao Rijeku na Poljudu.