19 rujna, 2024
Korner 365 » Hajduk se vratio na pobjednički kolosijek, na Poljudu pao Slaven Belupo

Hajduk se vratio na pobjednički kolosijek, na Poljudu pao Slaven Belupo

Nogometaši Hajduka pobijedili su 1:0 momčad Slaven Belupa u susretu 22. kola SuperSport HNL-a koji je odigran na Poljudu.

Za vodstvo domaće momčadi u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela lijepo je pogodio Nikola Kalinić i na odmor se otišlo s 1:0 vodstvom Hajduka.

Na početku drugog poluvremena Sahiti je sjajno prošao dvojicu gostujućih igrača i asistirao Josipu Brekalu koji je postigao svoj prvijenac u dresu Hajduka.

U 51. minuti Sahiti je poslao loptu prema Kaliku koji je se sjurio prema golu gostiju i lagano pogodio za veliko 3:0 vodstvo domaće momčadi.

Junak utakmice za Bijele bio je Emir Sahiti koji je ponovno asiatirao, a za velikih 4:0 vodstvo Hajduka u 68. minuti pogodio je mladi napadač Filip Čuić.