Korner 365 » Izviđač srušio Borac na gostovanju u Banja Luci

Izviđač srušio Borac na gostovanju u Banja Luci

Rukometaši Izviđača pobijedili su Borac na gostovanju u Banja Luci rezultatom 27:34 u susretu 17. kola rukometne Premijer lige BiH.

Bila je to prava borba u derbiju koji je opravdao očekivanja. Izviđač je taj koji je s minimalnom prednošću otišao na poluvrijeme, a nakon 30 minuta na semaforu je pisalo 17:16 za momčad iz Ljubuškog.

U nastavku je na terenu postojala samo jedna momčad i Skauti su samo povećali vodstvo. Izviđač je se odlijepio i stekao prednost od četiri gola razlike. Bilo je već tada jasno da izabranici Irfana Smajlagića neće uspjeti da smanje razliku, koja u jednom trenutku iznosila i osam golova razlike.

Na kraju ovo bila uvjerljiva pobjeda Izviđača, koji je tako upisao nove bodove i učvrstio se na prvom mjestu na ljestvici.

Ivano Pavlović je briljirao u pobjedničkoj momčadi s deset golova, dok je osam postigao Diano Ćeško. U redovima Borca Nedim Hadžić postigao je osam.