19 rujna, 2024
Korner 365 » Kapetan Vatrenih otkrio hoće li produžiti ugovor s Realom, evo što je rekao

Kapetan Vatrenih otkrio hoće li produžiti ugovor s Realom, evo što je rekao

2 min read

Hrvatski kapetan i veznjak Real Madrida, Luka Modrić, zauzeo je središnje mjesto na 13. izdanju “Sharjah Ramadan Majlisa”, uglednog simpozija vodećih arapskih i međunarodnih kulturnih, umjetničkih i sportskih djelatnika, održanog u amfiteatru Al Majaz u Sharjahu, Ujedinjeni Arapski Emirati.

Ovaj Majlis, koji je održan pod pokroviteljstvom šeika Sultana bin Ahmeda Al Qasimija, posebno je istaknuo Luku Modrića kao glavnu zvijezdu prve sesije pod nazivom “Nogometne vještine: Uspostava i razvoj”.

Modrić je oduševio prisutne svojim iskrenim razgovorom o nogometu, dijeleći svoju strast prema igri te ističući kako je uspio ostati na samom vrhu nogometnog svijeta tijekom godina. Otkrio je i da još uvijek nije donio konačnu odluku o produženju ugovora s Real Madridom za sljedeću sezonu.

“Ne znam hoću li produžiti ugovor s Real Madridom sljedeće sezone”, izjavio je Modrić, prenoseći lokalni mediji.

“Real Madrid je jednostavno nezamjenjiv, ostale momčadi su korak ispod nas. Hala Madrid!”, poručio je s ponosom.

Kapetan hrvatske reprezentacije nosi dres “Kraljevskog kluba” od 2012. godine, tijekom kojih je osvojio čak 23 trofeja, uključujući pet Liga prvaka.

“Real Madrid ima poseban odnos s Ligom prvaka, što ga čini klubom s najviše titula u povijesti. Osvojio sam tri prvenstva i pet Liga prvaka, što je zaista nevjerojatno”, istaknuo je Modrić.

“Dolazeći u Real Madrid, nisam ni sanjao da ću osvojiti Ligu prvaka jednom ili dvaput. Osvojiti ih pet puta je zaista nevjerojatno i nevjerojatan uspjeh”, dodao je.

Modrić je istaknuo teško objašnjivu magiju koju Real Madrid doživljava u elitnom natjecanju “Starog kontinenta”.

“Iako ne igramo najbolje u domaćem prvenstvu već nekoliko sezona, čim čujemo himnu Lige prvaka, igrači se transformiraju, postajemo bolji i igramo na višoj razini. Teško je objasniti, ali to je nešto posebno što imamo”, zaključio je.

Nakon boravka u UAE-u, Modrić će se pridružiti hrvatskoj reprezentaciji koja se priprema za dvije prijateljske utakmice na ACUD Cupu u Egiptu, zakazane za 23. i 26. ožujka, kao dio priprema za nadolazeće Europsko prvenstvo u Njemačkoj.