5 listopada, 2024
Korner 365 » Karačić nakon derbija na Pecari: ‘Uzbudljiva utakmica za gledatelje’

Karačić nakon derbija na Pecari: ‘Uzbudljiva utakmica za gledatelje’

1 min read

Derbi 9. kola Wwin lige BiH između Širokog Brijega i Sarajeva okončan je rezultatom 3:3 na Pecari.

Nakon utakmice komentar je dao trener domaće momčadi Toni Karačić.

Uzbudljiva utakmica za gledatelje. Otvaranje je bilo dosta dobra s naše strane. Rano smo poveli i bili bolji u prvom dijelu poluvremena. Volio bih da možemo kvalitetnije kontrolirati utakmicu. Nakon toga je Sarajevo preuzelo inicijativu, izjednačilo, a onda odmah i povelo na otvaranju drugog poluvremena. Nakon toga smo opasno živjeli. Sarajevo je bilo dominantnije, stvarali su prilike, imali dva zicera. Prevagu je donijela reakcija igrača s klupe. Unijeli su novu energiju, na kraju smo mogli doći i do pobjede. Ovaj bod nam znači u ovom trenutku“ , kazao je Karačić nakon remija u derbiju na Pecari.

U petak od 18 sati Široki će gostovati Posušju na Mokrom Docu.