Korner 365 » Karačić o derbiju na Grbavici: ‘Ova pobjeda je slatka’

Karačić o derbiju na Grbavici: ‘Ova pobjeda je slatka’

Nogometaši Širokog Brijega ostvarili su minimalnu, ali vrijednu 1:0 pobjedu na gostovanju kod sarajevskog Željezničara u 1. kolu Wwin lige BiH.

Trener širokobriješke momčadi Toni Karačić bio je zadovoljan rezultatom u derbiju i izvedbom svojih igrača na Grbavici.

“Prvo, iskoristio bih priliku čestitati mojim igračima. Uvijek je bitno otvoriti prvenstvo pobjedom, pogotovo ovdje na Grbavici, ova pobjeda je slatka. Mislim da je otvaranje utakmice bilo dosta dobro s naše strane, postigli smo i pogodak. Drugo poluvrijeme je bilo loše u prvih petnaestak minuta, opasno smo živjeli, Željezničar je imao neke dobre prilike. Kasnije smo, eto, rutinerski uspjeli privesti utakmicu kraju. I mi i Željezničar imali smo veliki broj odlazaka, tako da to nije lako posložiti, svakako treba vremena. U sportu nema vremena, možeš ga jedino malo kupiti, produžiti, dobrim rezultatima. Objektivno ga nema. Puno igrača je došlo, trebat će još rada da neke stvari dođu na svoje”, kazao je trener Toni Karačić nakon pobjede u derbiju na Grbavici.