Korner 365 » La Liga: Sevilla bolja od Atletico Madrida u derbiju, remi Barcelone i Granade

La Liga: Sevilla bolja od Atletico Madrida u derbiju, remi Barcelone i Granade

Nogometaši Barcelone odigrali su 3:3 s Granadom u susretu 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva odigranog.

U 14. minuti Joao Cancelo je ubacio u šesnaesterac, a strijelac za vodstvo Barcelone bio je Lamine Yamal.

Izjednačenje gostima u 43. minuti donio je Ricard Sanchez koji je sjajno zabio u desne rašlje. Asistenciju je upisao Facundo Pellistri.

U 61. minuti Pellistri je postigao pogodak nakon što mu je asistirao Myrto Uzuni.

Robert Lewandowski je sjajno prošao kroz obranu gostiju i zakucao loptu u donji lijevi kut za izjednačenje u 64. minuti susreta.

Dvije minute kasnije za novo vodstvo gostiju pogodio je Ignasi Miquel. Visoko je skočio i ispratio ubačaj kojeg mu je uputio Faitout Maouassa i poslao je loptu glavom u lijevu stranu gola Barcelone.

Yamal je u 81. minuti sjajnim pogotkom donio izjednačenje Barceloni i postavio konačnih 3:3 u ovom susretu.

Sevilla je pred svojim navijačima svladala madridski Atletico s minimalnih 1:0 u derbiju ovog kola, a strijelac pobjedonosnog gola za domaće bio je Isaac Romero u 15. minuti susreta.

Nogometaši Mallorce prekinuli su negativan niz u španjolskoj La Ligi, kao domaćini su svladali Rayo Vallecano 2:1. Mallorca je povela u 48. minuti pogotkom Antonija Sancheza, dok je na 1:1 izjednačio Alvaro Garcia u 76. minuti. Kada se očekivalo da će sastavi podijelili plijen domaći igrač Muriqi je, glavom nakon kornera, pospremio loptu u mrežu za 2:1 slavlje Mallorce.

U prvom nedjeljnom ogledu 24. kola nogometaši Getafea su pred svojim navijačima svladali Celtu iz Viga s 3:2. Svom suparniku Getafe je prvi udarac zadao na samom kraju prvog poluvremena kada je postigao dva pogotka. Prvo je u 41. minuti Borja Mayoral načeo Celtu, dok je u nadoknadi prvog dijela Jaime Mata zabio za 2:0.

Celta se uspjela vratiti do 2:2 nakon što je Strand Larsen u 77. smanjio na 1:2, dok je Allende u 85. minuti izjednačio rezultat. Celta taj bod nije zadržala već je Jaime Mata u 89. minuti postigao svoj drugi pogodak na susretu te je postavio konačnih 3:2.