Korner 365 » Liverpool ponovno zasjeo na vrh tablice. Drama puna preokreta u derbiju Chelsea i Manchester Uniteda!

Liverpool je na svom terenu teže nego je bilo za očekivati savladao Sheffield United 3-1. Redsi su poveli preko Darwina Nuneza nakon katastrofalne greške Ive Grbića, koji je na ispucavanju lopte pogodio Darwina i od njega se lopta odbila u gol Sheffielda.
Sheffield je uspio senzacionalno izjednačiti u 58.minuti nakon što je loptu u svoju mrežu poslao Conor Bradley.
Domaća ekipa se mučila sve do 76.minute kada je Alexis Mac Allister pospremio golčinu u rašlje Ive Grbića s 20ak metara nakon odbijanca ispred gola gostiju. Pobjedu je potvrdio Cody Gapko u 90.minuti nakon što je glavom poslao u mrežu loptu poslije centaršuta Robertsona.

S ovom pobjedom Liverpool je zadržao vodeću poziciju nakon 30 odigranih kola. Redsi su prvi na tablici sa 70 bodova. Iza njih su Arsenal sa 68 i Manchester City sa 67.

U drugom susretu večeri Chelsea je nakon ogromne drame na domaćem terenu slavio protiv ekipe Manchester Uniteda s 4-3.

Utakmica je bila puna preokreta. Domaćini su poveli s 2-0 nakon svega 19 minuta susreta. Precizni su bili Conor Gallagher i Cole Palmer. Nakon toga slijede 3 zgoditka gostiju iz Manchestera. Alejandro Garnacho smanjuje rezultat u 34.minuti dok poravnanje u 39. minuti donosi Bruno Fernandes. Gosti dolaze do potpunog preokreta u 67.minuti nakon što je Garnacho postigao svoj drugi pogodak na susretu. No tu nije bio kraj preokretima. Chelsea se izvlači u sudačkoj nadoknadi. Prvo je Diogo Dalot bio neoprezan te napravio kazneni udarac koji je Cole Palmer realizirao za 3-3 u 100. minuti utakmice. Da bi isti igrač u zadnjim trenutcima susreta donio sva 3 boda svojoj ekipi postigavši hattrick nakon što se najbolje snašao i poslao odbijanac u gol Andrea Onane u 101. minuti susreta.