22 listopada, 2024
Korner 365 » Liverpool svladao Chelsea u derbiju na Anfieldu

Liverpool svladao Chelsea u derbiju na Anfieldu

1 min read

Nogometaši Liverpoola pobijedili su Chelsea rezultatom 2:1 u derbiju 8. kola engleskog nogometnog prvenstva koji je odigran na Anfieldu.

U 29. minuti Mohamed Salah je pogodio iz jedanaesterca za prednost domaće momčadi.

Na otvaranju drugog poluvremena u 48. minuti strijelac za izjednačenje gostiju je Nicolas Jackson. Asistenciju je upisao Moisés Caicedo.

Najbolji igrač utakmice Mohamed Salah u 51. minuti proigrao je Curtisa Jonesa, a mladi napadač Liverpoola zabija za 2:1 vodstvo svoje momčadi u 51. minuti susreta.

U sljedećem kolu Liverpool gostuje kod Leipziga u Ligi prvaka, a zatim u engleskom prvenstvu ide u goste Arsenalu. Chelsea nakon ovog poraza ide na gostovanje grčkom Panathinaikosu u Konferencijskoj ligi, pa onda u domaćem prvenstvu dočekuje Newcastle.