8 rujna, 2024
Korner 365 » Lokomotiva u dramatičnom četvrtfinalu Kupa svladala Osijek

Lokomotiva u dramatičnom četvrtfinalu Kupa svladala Osijek

Nogometaši Lokomotive plasirali su se u polufinale hrvatskog Kupa nakon pobjede 1:0 nad Osijekom.

U 51. minuti Robert Mudražija zabija za vodstvo Lokosa. Nije slavio pogodak budući da je zatresao mrežu bivšem klubu. Nakon ubačaja iz slobodnog udarca u režiji Canjuge, Marić je glavom spustio pred gol, a Mudražija bez poteškoća zatresao mrežu. Čabraja je opet poveo protiv Zekića, kao i u petak u ligaškoj domeni.

Crveni karton za Mersinaja u 61. minuti! Preciznije, drugi žuti, a zaradio ga je zbog prekršaja na Mierezu nadomak kaznenog protora.

Prava drama dogodila se u završnici utakmice. U 90. minuti dosuđen je kazneni udarac za Osijek nakon što je Marić igrao rukom VAR je potvrdio odluku i gosti su imali priliku za izjednačenje. Međutim, domaći vratar Šubarić je obranio udarac Miereza i osigurao veliku pobjedu Lokomotivi.