Korner 365 » Los Angeles Clippersi čudesnim preokretom u zadnjoj četvrtini slavili protiv Brooklyn Netsa

U prvoj večerašnjoj utakmici NBA lige, Los Angeles Clippersi su nakon velikog preokreta slavili protiv Brooklyn Netsa 125-114.

Netsi su utakmicu otvorili s nevjerojatnih 16-0 te kontroliraju meč protiv favoriziranog domaćina sve do početka zadnje četvrtine. U zadnjoj četvrtini Clippersi polako otapaju prednost te Netsi u zadnjih 5 minuta susreta ulazi se s prednošću 114-106. Od tada pa do kraja utakmice Netsi ne pogađaju niti jedan jedini poen dok je Kawhi Leonard s druge strane, koji nije mogao cijeli meč pogoditi gotovo ništa, ubacio 14 poena u tom periodu igre te odveo svoju momčad do velike pobjede 125-114

Najbolji u redovima Clippersa bili su James Harden s 24 poena 5 skokova i 10 asistencija, Russell Westbrook koji je ubacio 23 poena uz 9 skokova i 6 asistencija te ranije spomenuti Kawhi Leonard s 21 poenom 4 skoka i 4 asistencije. Gostujuću ekipu je predvodio Mikel Bridges s 26 poena 6 skokova i 5 asistencija.

Naš Ivica Zubac, koji prosječno ove sezone bilježi oko 12.5 koševa i 10 skokova te je zasigurno jedan od ključnih igrača ove ekipe pune zvijezda, i dalje van akcije zbog ozljede lista. Ovo mu je treća utakmica pauze te će biti odsutan barem još 3 tjedna prije nego što se pokuša vratiti na parket.