Korner 365 » Manchester City i Arsenal nastavljaju pohod na titulu pobjedama u 31.kolu prvenstva!

Joško Gvardiol najskuplji stoper svijeta.

Večeras su odigrana tri susreta 31.kola Engleske Premier lige.

Nogometaši Manchester Cityja slavili su 4-1 na domaćem terenu protiv ekipe Aston Ville.
Rodri u 11.minuti postiže pogodak za 1-0, Jhon Duran izjednačuje u 20.minuti da bi Phil Foden u 45+1, 62. i 69. minuti svojim novim hattrickom donio visoku pobjedu domaćoj ekipi.

Arsenal je rutinski slavio protiv Lutona 2-0 na domaćem terenu. Strijelci su bili Martin Odegaard u 24. minuti te Daiki Hashioka koji je poslao loptu u vlastitu mrežu u 44.minuti.

Brentford i Brighton podijelili su bodove odigravši 0-0 u utakmici za zaborav na Brentford Community Stadionu u Londonu.