19 rujna, 2024
Korner 365 » Nevjerojatna utakmica u Mostaru, Velež pobijedio Tuzla City i prošao u 1/4 finale

1 min read

Nogometaši Velež pobijedili su Tuzla City rezultatom 3:2 i prošli u 1/4 finale Kupa BiH.

U 20. minuti Suljić asistira Vehaboviću kojem nije bilo teško pogoditi za 1:0 vodstvo Veleža.

Dobra kontra Veleža. Guliashvili je centrirao, na drugoj stativi je sam Suljić, koji je imao vremena primiriti loptu i plasirati u mrežu za 2:0 u 50. minuti susreta.

U 60. minuti Irfan Hadžić nakon kornera pogodio za 2:1, a onda minuti kasnije Mirza Delimeđac sa 25 metara, čini se uz pomoć jednog igrača domaće momčadi, postiže sjajan pogodak.

Nermin Haskić se se najbolje snalazi nakon ubačaja Guliashvila i pogađa za 3:2 vodstvo domaće momčadi u 69. minuti. Prethodno je Delimeđac izgubio loptu na 40 metara i omogućio Veležu kontru.