8 rujna, 2024
Korner 365 » Nevjerojatni Leverkusen nastavio niz, bez pobjednika u dvoboju Marseillea i Atalante

1 min read

Nogometaši Rome dočekali su Bayer Leverkusen na Olimpicu u prvom susretu polufinala Europske lige, a njemački prvak slavio je 0:2 i tako produžio svoj nevjerojatni niz neporaženosti.

Pogodak za vodstvo gostiju postigao je Florian Wirtz u 28. minuti, nakon asistencije Grimalda.

Za konačnih 0:2 sjajno je u lijeve rašlje zabio Robert Andrich u 73. minuti susreta na Olimpicu, asistenciju je upisao hrvatski reprezentativac Josip Stanišić.

Uzvrat se igra idućeg četvrtka.

Bez pobjednika u sudaru Marseillea i Atalante

U drugom susretu večeri Marseille i Atalanta na Vèlodromeu odigrali su 1:1 i tako će odluka o finalistu pasti u Baregamu.

U 11. minuti nakon asistencije Koopmeinersa lijepo je u donji desni kut pogodio Gianluca Scamacca.

Izjednačenje je došlo u 20. minuti susreta. Kondogbia je poslao dugu loptu koju je primio Mbemba i silovito potegnuo iz velike udaljenosti, a lopta se od vratnice odbila u mrežu.