Korner 365 » Njemačka rutinski svladala Mađarsku i osigurala prolazak u osminu finala

Njemačka rutinski svladala Mađarsku i osigurala prolazak u osminu finala

Nogometna reprezentacija Njemačke slavila je rezultatom 2:0 protiv Mađarske u susretu drugog kola skupine A koji je odigran u Stuttgartu.

Za vodstvo Njemačke od 1:0 zabio je Jamal Musiala u 22. minuti susreta. Asistenciju je upisao Ilkay Gündogan.

U 67. minuti susreta Gündogan je pogodio za 2:0 vodstvo domaćina ovog Eura i potvrdio prolaz Njemačke u osminu finala.

Njemačka je s ove dvije pobjede na učinku od 6 bodova i gol razlikom 7:1, a time su domaćini ovog Eura potvrdili prolazak u osminu finala. Mađarska je nakon dva kola u teškoj situaciji, bez bodova i negativnom 1:5 gol razlikom.