19 rujna, 2024
Korner 365 » Podjela bodova u dvoboju Zvijezde i Igmana

Podjela bodova u dvoboju Zvijezde i Igmana

Nogometaši Zvijezde 09 i Igmana odigrali su 2:2 u susretu 30. kola Wwin lige BiH koji je odigran na stadionu u Ugljeviku.

Pogodak za vodstvo gostiju iz Konjica već u 6. minuti susreta postigao je Mirsad Ramić.

U 31. minuti za domaće je izjednačenje donio Petar Karaklajić.

Minut kasnije jedanaesterac za Igman. Ramić je preuzeo odgovornost na sebe, ali je pucao preko gola.

Pred sam kraj prvog poluvremena Godswill Vadze pogađa za preokret i 2:1 vodstvo Zvijezde u ovom susretu.

Izjednačenje gostima u 71. minuti donio je Amir Velić.

U 87. minuti domaći su imali priliku iz jedanaesterca, ali je gostujući vratar Ćeman obranio udarac Vadzea.

U sljedećem kolu Zvijezda gostuje kod Sarajeva na Koševu, dok će Igman u Konjicu dočekati Željezničar.