19 rujna, 2024
Korner 365 » Podjela bodova u nevjerojatnoj utakmici Sarajeva i Igmana

Podjela bodova u nevjerojatnoj utakmici Sarajeva i Igmana

Nogometaši Sarajeva i Igman odigrali su 2:2 na Koševu u susretu 22. kola Wwin lige BiH.

Velizar Janketić je oboren u kaznenom prostoru, a Miloš Gigović pokazao je na bijelu točku. Siguran realizator kaznenog udarca bio je Mirsad Ramić u 72. minuti susreta.

U 79. minuti sjevnula je kontra Igmana, a Anel Hebibović se sjurio u šesnaesterac domaćih i zakucao loptu u mrežu za 0:2 vodstvo Igmana.

Sarajevo se uspjelo vratiti u utakmicu i izjednačiti rezultat. Prvo je u 85. minuti Duraković bio uporan, Buljubašić je pucao, Ćeman obranio, a na odbijenu loptu je natrčao Hamza Čataković i pospremio je u gol za 2:1.

Minutu nakon toga lijepo je pogodio Ajdin Hasić za izjednačenje rezultata na 2:2, a to je bio i konačan rezultat utakmice.