Korner 365 » Posušje odlično otvorilo drugi dio sezone, na Mokrom Docu pala Zvijezda 09

Posušje odlično otvorilo drugi dio sezone, na Mokrom Docu pala Zvijezda 09

Nogometaši Posušja ostvarili su pobjedu 2:0 protiv Zvijezde 09 na otvaranju drugog dijela sezone u susretu 19. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Mokrom Docu.

U 27. minuti pogodak za Posušje postigao je branič Luka Lučić.

Domaći su u 87. minuti riješili pitanje pobjednika kada je pogodak postigao Gabrijel Boban. Bio je to njegov četvrti gol sezone.

Posušje u sljedećem kolu gostuje kod Tuzle City, dok će Zvijezda 09 dočekati Sarajevo.

Nakon ove pobjede Posušje ima 23 boda i na šestom je mjestu, a isto toliko ima i GOŠK koji je svladao Igman u gostima rezultatom 1:2 pod vodstvom novog trenera Admira Adžema.

Za vodstvo gostiju u 32. minuti zabio je Nihad Šero, a isti igrač povećao je prednost Gabljana u 64. minuti susreta. Zaostatak domaće momčadi smanjio je Mirsad Ramić u 72. minuti utakmice, ali do izjednačenja domaćini nisu uspjeli doći i na kraju je završilo 1:2 u korist momčadi iz Gabele.

GOŠK će u sljedećem kolu na svom terenu dočekati Slogu, dok će Igman igrati na gostovanju kod Zrinjskog.