19 rujna, 2024
Korner 365 » Posušje pobjedom protiv Igmana otvorilo sezonu

Posušje pobjedom protiv Igmana otvorilo sezonu

Nogometaši Posušja otvorili su novu sezonu pobjedom 1:0 protiv Igmana u susretu 1. kola koji je odigran na stadionu u Tomislavgradu.

U utakmici u kojoj nije bilo previše velikih prilika Posušje je ipak bilo nešto bolji protivnik te zasluženo upisalo pobjedu. Zanimljiva situacija dogodila se u 55. minuti kada se Igmanu nakon prvog ozlijedio i rezervni vratar, pa je do kraja utakmice na gol morao igrač Miloš Aćimović.

U 62. minuti Mandić je probio po desnoj strani i ubacio, a lopta je stigla do Rozića. Prinudni vratar Miloš Aćimović je uspio obraniti njegov udarac, ali samo je odbio loptu do Brune Jenjića, koji je pogodio mrežu Igmana.

Posušje će u sljedećem kolu u goste kod Slobode u Tuzlu.