8 rujna, 2024
Korner 365 » Posušje rutinski svladalo Zvijezdu i upisalo važne bodove

Posušje rutinski svladalo Zvijezdu i upisalo važne bodove

1 min read

Utakmica 8. kola između FK Zvijezda 09 i HŠK Posušje donijela je jako siromašnu utakmicu u kojoj je na kraju drugo poluvrijeme odlučilo pobjednika. Gosti sa Mokrog doca su slavili sa 2:0.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a osim tvrde igre pravih prilika nije bilo ni na jednoj strani.

Na samom početku drugog poluvremena Posušje je uspjelo postići gol odluke, a strijelac pogotka bio je Arijan Brković. Brković je prvu pravu priliku realizirao i tako pogodio za 1:0.

Nakon pogotka, domaći su pokušali uspostaviti kontrolu, ali gosti nisu to dopustili, te je uglavnom viđeno dosta grešaka s obje strane. Već u 57. minuti utakmice Posušje stiže i do drugog pogotka, a ovoga puta mrežu domaćih pogodio je Bruno Jenjić.

Do kraja utakmice domaći su krenuli svim silama u napad, ali gosti nisu dopustili niti jednu opasnost pred svojim golom, te su na kraju zasluženo slavili sa 2:0.