Korner 365 » Posušje slavilo protiv Sloge u posljednjim trenucima

Posušje slavilo protiv Sloge u posljednjim trenucima

Nogometaši Posušja ostvarili su pobjedu 3:2 protiv Sloge Doboj u prvom susretu četvrtfinala Kupa koji je odigran na Mokrom Docu.

U 14. minuti Luka Božičković pogodio je za vodstvo gostiju na Mokrog Docu.

Denis Ćorić je pogodio s izmjenama kada je u igru ubacio Leonarda Petrovića i Karla Kamenara, jer su obojica bili glavni akteri za preokret Posušja.

Kamenar je u 61. minuti postigao pogodak za izjednačenje, a šest minuta kasnije Leonardo Petrović koji je unio život u igru domaće momčadi postiže pogodak za preokret na 2:1 za Posušje.

Nakon velike pogreške domaćeg vratara gosti dolaze do izjednačenja u 70. minuti susreta pogotkom Dean Vidića. Vratar Ilinčić je istrčao na dvadesetak metara i izgubio loptu, a najbolji strijelac Sloge dolazi do lopte i lijepim lob udarcem pogađa mrežu za izjednačenje.

Kada se već činilo da će susret završiti bez pobjednika, na scenu je stupio Andro Babić koji u posljednjim trenucima susreta u 94. minuti zabija za veliko slavlje Posušja.