Korner 365 » Posušje srušilo Željezničar s igračem manje

Posušje srušilo Željezničar s igračem manje

2 min read

Nogometaši Posušja dočekuju Željezničar u susretu 27. kola Wwin lige BiH na stadionu Mokri Dolac.

Posušje je nastavilo s dobrim igrama u proljetnom dijelu prvenstva i upisalo šestu pobjedu u ovom dijelu sezone.

S druge strane, Željezničar je još jednim porazom nastavio agoniju i ostaje pri dnu tabele, te nastavlja borbu za opstanak. Gosti su gotovo cijeli susret imali igrača više, nisu iskoristili niti jedanaesterac te su pognutih glava napustili stadion u Posušju.

Pitanje pobjednika bilo je riješeno već u 15. minuti kada je Rozić iskoristio dodavanje Lucića, smjestio se u šesnaesterac i pogodio donji lijevi kut gostujućih vrata.

Tri minute kasnije jedanaesterac za Željezničar. Lucić je u šesnaestercu oborio Boljevića, a sudac je pokazao na bijelu točku i igraču Posušja dao crveni karton. No, najstrožu kaznu Krpić nije uspio pretvoriti u pogodak, čiji je udarac obranio vratar Galić.

Do kraja poluvremena Željezničar je imao nekoliko poluprilika preko Krpića i Mekića, ali se rezultat nije mijenjao.

U drugom poluvremenu Željezničar je konstantno napadao, a najbolju priliku ponovo je imao Krpić koji je pogodio gredu.

Na kraju je ostalo 1:0, a Posušje je 11. pobjedom imalo priliku uključiti se u borbu za mjesto koje vodi u europska natjecanja.

HŠK POSUŠJE:  Galić, Vrgoč, Rozić, Kamenar, Stapić, Joao Erick, Marić, Hanuljak, Pavković, Lučić, Boban.

FK ŽELJEZNIČAR: Muftić, Radinović, Cavnić, Krpić, Mekić, Štilić, Karić, Galić, Boljević, Amoah, Selimović.