29 rujna, 2024
Korner 365 » Radnik nadigrao Slobodu u Bijeljini

Radnik nadigrao Slobodu u Bijeljini

1 min read

Nogometaši Radnika su u prvom meču 8. kola WWIn lige BiH savladali Slobodu iz Tuzle na Gradskom stadionu u Bijeljini 2:0.

U 39. minuti Radnik dolazi do vodstva. Joel Paulo da Silva je bio u vazdušnom duelu, lopta je krenula prema golu, na nju su krenuli i Da Silva i golman Trako, a čuvar mreže Slobode umjesto lopte obara Da Silvu i to je penal. Loptu je uzeo Đorđe Pantelić i pogodio za 1:0.

Još jednom prijeti Jovanović, odbrana Slobode dobro blokira njegov udarac, a onda gol u 65. minuti. Damjan Krajišnik je poslao loptu u prostor za Pantelića, ovaj je unio u kazneni prostor i iskosa sa desne strane pogodio kontra ugao Trakinog gola za velikih 2:0. Nije se ta radost ni stišala, a Radnik je imao već 3:0. Poslije oduzete lopte Danila Teodorovića, Damjan Krajišnik pogađa gol Trake, ali je on poništen poslije gledanja VAR-a zbog prekršaja Radnikovog napadača prilikom oduzimanja lopte.