Korner 365 » Sarajevo bez većih poteškoća svladalo GOŠK na Koševu

Sarajevo bez većih poteškoća svladalo GOŠK na Koševu

Nogometaši Sarajeva svladali su GOŠK rezultatom 3:1 u susretu 3. kola Wwin lige BiH koji je odigran na Koševu.

U 27. minuti gostujući branič Enes Sipović je zaradio crveni karton zbog prekršaja na Renanu Oliveiri.

Sarajevo je do vodstva stiglo u 41. minuti kada je nakon odbijanca pogodio Renan Oliveira.

U samoj završnici prvog poluvremena Beganović je ubacio loptu u šesnaesterac, Čataković je pucao, a Karić odbija loptu na nogu Guliashvilija koji postiže svoj četvrti pogodak u sezoni.

U 69. minuti sjajno glavom pogađa Hamza Čataković za 3:0 vodstvo Sarajeva.

Dvije minute kasnije Lagumdžija je na drugoj strani kaznio grešku Rockova i smanjio rezultat na 3:1 u ovom susretu.

U sljedećem kolu Sarajevo gostuje kod Zrinjskog, dok će GOŠK u Gabeli dočekati Posušje.