21 rujna, 2024
Korner 365 » Sarajevo svladalo Borac u derbiju Banja Luci

Sarajevo svladalo Borac u derbiju Banja Luci

Derbi 7. kola Wwin lige BiH između Borca i Sarajeva koji je odigran na Gradskom stadionu u Banja Luci pripao je gostima koji su upisali pobjedu 0:1 i učvrstili se na prvom mjestu.

Već u 1. minuti Đorđe Despotović je pao u kaznenom prostoru nakon starta Mujkića, a sudac Frano Jelić je odmah pokazao na bijelu točku. Despotović je bio taj koji je izveo jedanaesterac, no nije bio precizan i loptu je poslao preko gola.

U 14. minuti susreta dosuđen je slobodan udarac na nekih 25 metara od gola domaćih, a odgovornost je preuzeo Giorgi Guliashvili i sjajno pogodio za vodstvo Sarajeva.

Sarajevo u sjajnoj formi

Sarajevo nakon ove pobjede ima 16 bodova i drži prvo mjesto na ljestvici, dok je aktualni prvak Borac na šestom mjestu sa sedam osvojenih bodova i tri utakmice manje.

U sljedećem kolu Borac gostuje u Posušju, dok će Sarajevo dočekati Željezničar na Koševu.