Korner 365 » Široki bez pobjede na Pecari: Sloboda osvojila prvi bod!

Široki bez pobjede na Pecari: Sloboda osvojila prvi bod!

Nogometaši Širokog još uvijek nisu uspjeli ostvariti pobjedu na Pecari, a ovoga puta u susretu 5. kola Wwin lige BiH koji je okončan rezultatom 1:1 bod Plavo-bijelima otkinula je Sloboda.

Domaći i jesu krenuli agresivnije, ali ih je iznenadio pogodak Aldina Hrvanovića već u 5. minuti, koji je prvobitno bio poništen, ali je VAR intervencijom priznat i gosti su došli do vodstva.

Široki Brijeg je ipak izjednačio u 70. minuti nakon sjajne asistenciju, koju je Ćavar krunisao asistencijom za Chinedua, a ovaj je pogodio mrežu gostiju.

Široki je na četvrtom mjestu s osam osvojenih bodova, dok je Sloboda na 11. mjestu s jednim bodom.

Sada slijedi reprezentativna stanka, a nakon toga Široki gostuje kod Sloge, dok će Sloboda na Tušnju dočekati Velež.