19 rujna, 2024
Korner 365 » Široki poražen na Grbavici, tragikomično suđenje Njegomirovića

Široki poražen na Grbavici, tragikomično suđenje Njegomirovića

Nogometaši Širokog Brijega upisali su poraz rezultatom 1:0 u gostujućoj utakmici protiv Željezničara na Grbavici u susretu 28. kola Wwin lige BiH.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Sulejman Krpić u 48. minuti susreta nakon ubačaja Radinovića s lijeve strane.

U 78. minuti Luka Mamić postiže pogodak, a onda pomoćni sudac iz samo njemu znanih razloga poništava regularan pogodak.

Tragikomedija na Grbavici se nastavila i nakon toga, pa je u 83. minuti nakon očitog igranja rukom sudac Njegomirović ostao potpuno nijem.

U sljedećem kolu Željezničar ide na gostovanju u Gabelu, dok će Široki Brijeg na čitlučkim Barama dočekati Borac.