Korner 365 » Široki poražen od Borca u ABA Ligi 2

Široki poražen od Borca u ABA Ligi 2

U susretu 9. kola ABA Lige 2 Borac WWIN je pobijedio Široki TT Kabeli rezultatom 74:68 Spens Areni u Novom Sadu.

Bila je to utakmica u kojoj su obje strane pokazale izjednačenu igru u prvom poluvremenu, u kojem je Borac WWIN na kraju imao s 2 koša prednosti, ali je zatim momčad iz Banja Luke pobjegla u trećoj četvrtini, stvarajući dvoznamenkastu prednost prije posljednje četvrtine (43:55).

U posljednjoj četvrtini, košarkaši Širokog su dali sve od sebe, ali nisu uspjeli vratiti se u borbu za nova dva boda.

Za Borac WWIN, ovo je četvrta pobjeda sezone i sada imaju omjerom 4:5 i nalaze se unutar zone za doigravanje nakon 9 kola. S druge strane, Široki TT Kabeli je sada treći s omjerom 7:2 nakon 9 kola, s jedino Zlatibor Gold Gondolom (8:1) s boljim rezultatom.